Жазғы резиденцияға және үйге арналған жазғы душ

Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 07 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Ыстық жаздағы демалысты душсыз елестету мүмкін емес. Өте қажет жазғы душ қазір одан да қолжетімді! Нөсер ыстық күннің астында жұмыстағы қиын күннен кейін тез қалыпқа келуге көмектеседі, жай ғана көңіл-күйіңізді көтеруге мүмкіндік береді.
Душ кабинасының қаңқасы коррозияға ұшырамайтын мырышталған металл профильден жасалған, душ кабинасының қабырғалары су өткізбейтін тығыз тент матадан жасалған.
Артықшылықтары:
- Мырышталған металл профильден жасалған қаңқа;
- Душ кабинасының қабырғалары қалың, су өткізбейтін тент матадан жасалған;
- 200 литрлік үлкен пластикалық резервуар;
- Төзімді ағаш паллет;
- Тұрақты күтімді қажет етпейді;
- Толығымен жинақталған және пайдалануға дайын;
- Ыңғайлы конструкция;
- Коррозияға ұшырамайды.
Суға арналған резервуар көлемі 200 литр пластикалық ыдыс болып табылады, қанық жасыл түсті тағамдық пластиктен жасалған. Ұзақ мерзімді сақтау кезінде резервуардағы су гүлдемейді және ластанбайды. Резервуар тот баспайды және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Сыйымдылығы тікелей күн сәулесінің әсеріне, температураның ауытқуларына және басқа да атмосфералық құбылыстарға төзімді.
Душтың едені - ағаш паллет.
Қолданылатын материалдар тұрақты күтімді қажет етпейді. Өнім толығымен жинақталған және пайдалануға дайын, сондықтан құрамдас бөліктерге қосымша шығындар қажет емес.
Ыңғайлы конструкция душты маусымның басында, ал жаздың аяғында, сондай-ақ келесі маусымға дейін еш қиындықсыз бөлшектеуге дайындауды жеңілдетеді және ең бастысы жылдам етеді.

Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Манипулятор өз иелігінде, біз күрделі нысандарды әкеле және орната аламыз.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Аязға төзімді бак | Иә |
| бак материалы | Пластик |
| Кабинаның материалы | Мырышталған металл профилі |
| Су багының көлемі | 200 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Жасыл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2600 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Жиынтық | |
| Душ лейкасы | Иә |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
