110 литрлік дөңгелек қоқыс жәшігі

13 500 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 12 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Тұрмыстық қалдықтарды жинауға және сақтауға, содан кейін арнайы машиналарға түсіруге арналған 110 литрлік дөңгелек қоқыс жәшігі. Қоқыс контейнерлерінің қолданылу аясы: жеке үйлер, саяжайлар, кеңселер, қонақ үйлер, сауда және ойын-сауық орталықтары, медициналық мекемелер, кафелер, мейрамханалар және т.б.
Практикалық, кеңдік, пайдаланудың қарапайымдылығы, жағымды сыртқы түрі және қолайлы баға - бұл бүкіл әлем бойынша адамдар қоқыс жәшіктеріндегі пластик ыдыстарды таңдайтын бірқатар артықшылықтар. Экология мен қоршаған ортаға қамқорлықтың артуына байланысты қалдықтарды жинау және қайта өңдеу маңызды міндетке айналуда. Бүгінгі күні қатты тұрмыстық қалдықтарды өркениетті түрде жинау мәселесі өзекті емес. Әдетте, көптеген елдерде қоқыс жинауға арналған пластик ыдыстар мен бактар кез келген елді мекеннің табиғи және ажырамас бөлігі болып табылады.

Артықшылықтары:
- төзімді полимерлі материал;
- тозуға төзімділігі жоғары;
- эргономикалық дизайн;
- жағымды сыртқы түрі;
- шағын салмақ;
- үлкен сыйымдылық және практикалық;
- пайдаланудағы ыңғайлылық;
- коррозияға ұшырамайды;
- УК сәулелеріне төзімді;
- мықты және сенімді дөңгелектер;
- тығыз жабылатын қақпақ;
- тазалау және жуу оңай;
- әртүрлі климаттық жағдайларда жарамды;
- пайдаланудың ұзақ кезеңі;
- ақылға қонымды баға.
Пластикалық ыдыстарды қолданудың тағы бір пайдалы саласы - тұрмыстық немесе спорттық құрал-саймандарды және әртүрлі жабдықтарды тұрақты немесе маусымдық сақтау.

Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Биіктігі | 720 мм |
| Жүк көтергіштігі | 110 кг |
| Диаметрі | 600 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Дөңгелектермен жабдықтау | Жоқ |
| Қақпақ | Сфералық |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 110 л |
| Түрі | Қоқыс жәшігі |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 600 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қағаз жинауға арналған тесік | Жоқ |
| Шыны ыдысты жинауға арналған тесік | Жоқ |
| Қақпақты ашуға арналған педаль | Жоқ |
| Төмен және жоғары температураға төзімділік | Иә |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
- Бағасы: 13 500 ₸




