Пластикалық екі доңғалақты резервуар ҚОРЫ 360 литр

45 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 12 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Тұрмыстық қалдықтарды жинауға және сақтауға, содан кейін арнайы көліктерге түсіруге арналған 360 литрлік екі доңғалақты пластикалық резервуар. Қоқыс контейнерлерінің қолданылу аясы: жеке үйлер, саяжайлар, кеңселер, қонақ үйлер, сауда және ойын-сауық орталықтары, медициналық мекемелер, кафелер, мейрамханалар және т.б.

Практикалық, кеңдік, пайдаланудың қарапайымдылығы, жағымды сыртқы түрі және қолайлы баға - бұл бүкіл әлем бойынша адамдар қоқыс жәшіктеріндегі пластик ыдыстарды таңдайтын бірқатар артықшылықтар. Экология мен қоршаған ортаға қамқорлықтың артуына байланысты қалдықтарды жинау және қайта өңдеу маңызды міндетке айналуда. Бүгінгі күні қатты тұрмыстық қалдықтарды өркениетті түрде жинау мәселесі өзекті емес. Әдетте, көптеген елдерде қоқыс жинауға арналған пластик ыдыстар мен бактар кез келген елді мекеннің табиғи және ажырамас бөлігі болып табылады.

Артықшылықтары:
- төзімді полимерлі материал;
- тозуға төзімділігі жоғары;
- эргономикалық дизайн;
- жағымды сыртқы түрі;
- шағын салмақ;
- үлкен сыйымдылық және практикалық;
- пайдаланудағы ыңғайлылық;
- коррозияға ұшырамайды;
- УК сәулелеріне төзімді;
- мықты және сенімді дөңгелектер;
- тығыз жабылатын қақпақ;
- тазалау және жуу оңай;
- әртүрлі климаттық жағдайларда жарамды;
- пайдаланудың ұзақ кезеңі;
- ақылға қонымды баға.
Пластикалық ыдыстарды қолданудың тағы бір пайдалы саласы - тұрмыстық немесе спорттық құрал-саймандарды және әртүрлі жабдықтарды тұрақты немесе маусымдық сақтау.

Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Жүк көтергіштігі | 360 кг |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Дөңгелектермен жабдықтау | 2 (дана) |
| Қақпақ | Тегіс |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 360 л |
| Түрі | ТҚҚ үшін бункер-жинақтауыш |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 730 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Төмен және жоғары температураға төзімділік | Иә |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 16 кг |
- Бағасы: 45 000 ₸




