ILDI 8 литрлік тік кеңейту цистернасы

бастап 12 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
"ILDI" кеңейту цистернасы — қыздыру нәтижесінде термиялық кеңею нәтижесінде пайда болатын артық суды қабылдауға арналған сұйық жылыту жүйесінің элементі. Жылыту жүйесінің барлық элементтерінің (құбырлар, жылыту құрылғылары, фитингтер, жабдықтар және т.б.) ішкі кеңістігі сумен толтырылған. Жүйені пайдалану кезінде толтыру кезінде алынған су көлемі өзгеріске ұшырайды: судың температурасы жоғарылаған сайын ол жоғарылайды, төмендеген сайын азаяды. Ішкі қысым сәйкесінше өзгереді. Дегенмен, бұл өзгерістер жылу жүйесінің жұмысына әсер етпеуі керек және, ең алдымен, оның кез келген элементтерінің беріктік шегінен асып кетуіне әкелмеуі керек. Сондықтан ыстық сумен жылыту жүйесіне қосымша элемент енгізіледі — "ILDI" кеңейту цистернасы түсі қызыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Кеңейту багының көлемі | 8 л |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Минималды жұмыс температурасы | 1 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 99 град. |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| бактың орналасуы | Тік (аяғы жоқ) |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Түсі | Қызыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 12.8 кг |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Диаметрі | 195 мм |
| Биіктігі | 325 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1" |
- Бағасы: бастап12 000 ₸

