Тік кеңейткіш ILDI 24 литр

бастап 23 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
"ILDI" кеңейту цистернасы 24 литр — қыздыру нәтижесінде термиялық кеңею нәтижесінде пайда болатын артық суды қабылдауға арналған сұйық жылыту жүйесінің элементі. Жылыту жүйесінің барлық элементтерінің (құбырлар, жылыту құрылғылары, фитингтер, жабдықтар және т.б.) ішкі кеңістігі сумен толтырылған. Жүйені пайдалану кезінде толтыру кезінде алынған су көлемі өзгеріске ұшырайды: судың температурасы жоғарылаған сайын ол жоғарылайды, төмендеген сайын азаяды. Ішкі қысым сәйкесінше өзгереді. Дегенмен, бұл өзгерістер жылу жүйесінің жұмысына әсер етпеуі керек және, ең алдымен, оның кез келген элементтерінің беріктік шегінен асып кетуіне әкелмеуі керек. Сондықтан ыстық сумен жылыту жүйесіне қосымша элемент енгізіледі — "ILDI" кеңейту цистернасы түсі қызыл.
Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Кеңейту багының көлемі | 24 л |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Минималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 99 град. |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| бактың орналасуы | Тік (аяғы жоқ) |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Түсі | Қызыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Салмақ | 15.2 кг |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Диаметрі | 265 мм |
| Биіктігі | 455 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1" |
- Бағасы: бастап23 000 ₸