ILDI 100 литрлік тік жемді кеңейту цистернасы

бастап 57 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Аяқтары бар кеңейткіш бак "ILDI" 100 литр — қыздыру нәтижесінде термиялық кеңею нәтижесінде пайда болатын артық суды қабылдауға арналған сұйық жылыту жүйесінің элементі. Жылыту жүйесінің барлық элементтерінің (құбырлар, жылыту құрылғылары, фитингтер, жабдықтар және т.б.) ішкі кеңістігі сумен толтырылған. Жүйені пайдалану кезінде толтыру кезінде алынған су көлемі өзгеріске ұшырайды: судың температурасы жоғарылаған сайын ол жоғарылайды, төмендеген сайын азаяды. Ішкі қысым сәйкесінше өзгереді. Дегенмен, бұл өзгерістер жылу жүйесінің жұмысына әсер етпеуі керек және, ең алдымен, оның кез келген элементтерінің беріктік шегінен асып кетуіне әкелмеуі керек. Сондықтан ыстық сумен жылыту жүйесіне қосымша элемент енгізіледі — "ILDI" кеңейту цистернасы түсі қызыл.
Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Кеңейту багының көлемі | 100 л |
| Кеңейту багының түрі | Мембраналық |
| Минималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 99 град. |
| Резервуардың конструктивті орындалуы | Цилиндр |
| бактың орналасуы | Тік (аяқтары бар) |
| Мембрана материалы | EPDM резеңке |
| Ауыстырылатын мембранасы бар | Иә |
| Түсі | Қызыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Диаметрі | 450 мм |
| Биіктігі | 790 мм |
| Бекіту құбырының диаметрі | 1" |
- Бағасы: бастап57 000 ₸