Едендік кернеу тұрақтандырғыштары "ILDI" KSV 1000VA

Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Едендік кернеу тұрақтандырғыштары "ILDI" KSV 1000VA
Әрқайсымызға таныс кернеуді сенімді тұрақтандыру мәселелерін ILDI тиімді шеше алады. Бұл бір фазалы желіге арналған электронды едендік кернеу реттегіші. Әр түрлі жиіліктегі кедергілерді сүзу функциясының арқасында бұл модель ең сезімтал және дәл қондырғыларға мүмкіндігінше дұрыс қызмет көрсете алады. Құрылғы бірден төрт түзету деңгейімен жабдықталған. Сонымен қатар, тұрақтандырғыш желінің әртүрлі бұрмаланулары мен кедергілерін сапалы түрде сүзеді. Құрылғы кернеуді 140-тан 260 В-қа дейін тұрақтандырады. Шығу кернеуі 8% дәлдікпен сақталады. Құрылғыға қосуға болатын жүктеменің максималды жалпы қуаты - 1 кВТ. Алдыңғы панельде басқару элементтері және вольтметрдің көрсеткіштерін көрсететін заманауи сандық дисплей бар. Аппарат шуы аз және пайдалану қауіпсіздігінің жоғарылауымен сипатталады. Корпустың бүйірлерінде желдеткіш саңылаулары бар табиғи салқындату жүйесі қызып кетуден сақтауға көмектеседі.
Кернеу реттегіші (ағылшын тілінен voltage regulator) — кернеудің кірісі мен шығысы бар электромеханикалық немесе электрлік (электронды) құрылғы, кіріс кернеуі мен шығыс жүктеме тогының айтарлықтай өзгеруімен шығыс кернеуін тар шектерде ұстап тұруға арналған.
Тұрақтандырылған қуат көзі (ағылшын тілінен power conditioner) — электр энергиясын кейіннен пайдалануға жарамды түрге айналдыру үшін қолданылатын жабдық.
Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Қосымша сипаттамалары | |
|---|---|
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 8 % |
| Негізгі | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 В |
| Номиналды қуат | 1 кВт |
| Толық қуат | 1 кВА |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз
