Жууға арналған ILDI 15 OR электрлік су жылытқышы

Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Жууға арналған ILDI 15 OR электрлік су жылытқышы
ILDI 15 OR шағын көлемді электрлік су жылытқышы раковинаның астына орнатуға арналған. Аспап панелінде кіріктірілген қыздыру элементінің функционалдық мүмкіндіктерінің арнайы индикаторы бар. Ұсынылған жабдық ыстық суды бірнеше тарату нүктелеріне таратуда тамаша жұмыс істейді. Суды 75 градусқа дейін қыздыруға мүмкіндік беретін температураны реттеудің кең ауқымы, сондай-ақ тот баспайтын болаттан жасалған ішкі резервуар.
Қоймада және тапсырыс бойынша, жеткізілім 3 күннен 14 күнге дейін, жеделдігі үшін қосымша ақы. Өндірушіден тікелей жұмыс істейміз. Үлкен ассортимент, 10 000-нан астам тауар атауы. Менеджерлердің қол жетімділігін тексеріңіз, тапсырыс жасамас бұрын тауарлар таусылып қалуы мүмкін, алдын ала қоңырау шалған дұрыс.
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| түтікті электр қыздырғыштың түрі | Дымқыл |
| Бактың ішкі жабыны | Тот баспайтын болат |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX4D |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 75 град. |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| номиналды қуат | 1.5 кВт |
| Қыздыру элементі | ТЭЖ-тық |
| Су ыдысының көлемі | 15 л |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Жұмыс қысымы | 0.7 бар |
| Орналасқан жері | Тік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 460 мм |
| Ені | 270 мм |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газдың жұмыс қысымы | 0.7 мбар |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 5.38 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

