Кернеу релесі VP-380V DigiTOP

25 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
DigiTOP VP-380V кернеу релесі Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1. DigiTOP VP-380V кернеу релесінің (бұдан әрі - құрылғы) мақсаты өнеркәсіптік және тұрмыстық үш фазалы жабдықты жоғары немесе төмен кернеуден, кернеудің төмендеуінен, кернеудің асимметриясынан (фазалық ауытқудан) қорғауға арналған. фазалардың ауысу реті (ажыратылатын функция). Жоғарғы шегі бойынша ажырату уақыты, сек, 0,02 аспайды 2. Техникалық сипаттамалары Өлшенетін кернеу, В 50-400 Кернеудің төменгі шегі, В 120-200 Кернеудің жоғарғы шегі, В 210-270 Фазаның асимметриясымен өшіру уақыты, сек 20 Вольтметрдің қателігі, %, 1-ден аспайды Реле контактілеріндегі максималды ток*, А, 10-нан аспайды Төменгі шекті өшіру уақыты, сек, 1-ден аспайды(120-170В) 0,02(<120В) Жұмыс жиілігі, Гц 50 Құрылғының қорғаныс дәрежесі IP20 Жұмыс температурасы, °C 25... +50 Габариттік өлшемдер, мм 90/52,5/64* - белсенді жүктеме кезінде - Фазалық асимметрия, 20-99 (50**) - Фазалардың ауысу ретін бақылау қосу/өшіру (қосу**) - Өшірудің төменгі шегі, 120-200 (170**) Пайдаланушы орнатқан параметрлер - Өшірудің жоғарғы шегі, 210-270 (250**) - Қосуды кешіктіру уақыты, 5-600 секунд (15** ) ** - зауыттық қондырғылар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Новатек Электро |
| Өндіруші ел | Украина |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ұзындығы | 66.3 мм |
| Ені | 52.6 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды қуат | 400 Вт |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Номиналды ток | 380 А |
- Бағасы: 25 000 ₸