Автоматты сорғы станциясы Speroni (Сперони) CAM 100/25

бастап 110 000 ₸
- Бар
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Speroni (Сперони) CAM 100/25 бұл сумен жабдықтау жүйесіндегі қысымды арттыруға көмектесетін қуатты сорғы станциясы, бұл әсіресе белсенді суару маусымында ауылдық жерлерде өзекті. Сонымен қатар, мұндай жабдық қатты қоспалары жоқ сұйықтықты сегіз метр тереңдіктен айдай алады. Станцияның көлемі шағын және орнатудың көлденең нұсқасы бар.
Итальяндық Speroni брендінің сорғы станциясының қарастырылып отырған үлгісінің негізгі артықшылықтары:
- Орналастырудың беттік нұсқасы.
- Көлденең орнату опциясы.
- Модель манометрмен жабдықталған.
- Корпустың ықшам өлшемдері.
- Жүйедегі қысымды берілген диапазонда ұстап тұруға мүмкіндік береді.
- Тек таза суға арналған.
- Су деңгейін бақылауды автоматтандыру.
- Дыбыссыз қозғалтқыш.
- Ерекше күтімді қажет етпейді.
- Өздігінен соратын сорғының арқасында суды 8 метр тереңдіктен беруге болады.
- Станция толығымен автоматтандырылған.
- Станция толығымен пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
- Ұзақ мерзімді жұмысқа арналған.
- Бекіткіштер- берік және сенімді орнатуға арналған аяқтар.
Қарастырылып отырған жабдықтың қолдану аясы кең – тұрмыстықтан ауыл шаруашылығына және басқа да өнеркәсіптік су құбыры жүйелеріне дейін. Барлық модельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және заманауи құрамдас бөліктермен жабдықталған. Сонымен қатар, барлық сорғы станциялары қауіпсіз және ұзақ мерзімді пайдалануға кепілдік беретін қозғалтқышты қорғау жүйесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сорғылар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды батыру тереңдігі | 8 м |
| Максималды өткізу қабілеті | 3.6 куб. м/сағ |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 46 м |
| гидробактың көлемі | 25 л |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Тұтыну қуаты (W) | 0.75 кВт |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 490 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 22.6 кг |
| Қорғау дәрежесі, IP | 44 |
- Бағасы: бастап110 000 ₸