SPERONI CAM 98/25 автоматты сорғы станциясы

бастап 160 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өздігінен соратын сорғымен жабдықталған SPERONI CAM 98/25 автоматты сорғы станциялары жақсы сору қабілетіне ие және суды 8 метр тереңдіктен беру үшін қолданылады.
Орнату деректері сенімді, ықшам, жүйедегі қысымды берілген диапазонда автоматты түрде ұстап тұруға мүмкіндік береді. Ұңғымалардан, резервуарлардан, тоғандардан және басқа көздерден су алу кезінде шағын үйлерді сумен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.
Техникалық деректер:
-
Диаметрі DN, мм:25
Қысым H, м, макс:47
Шығын Q, м3/сағ, макс:3,6
Қысым H, м, ном:32
Шығын Q, м3/сағ, ном:3
Бактың көлемі, л:25
Жұмыс сипаттамалары:
- Судың температурасы: 35°С аспайды.
- Қоршаған ортаның температурасы: 40°С аспайды.
- Максималды сору тереңдігі: 8 м.
- Алдын ала орнатылған қысым: 1,4÷2,8 бар.
- Ұзақ мерзімді жұмысқа арналған.
Электр қозғалтқышы
- 2 полюсті электр қозғалтқышы (2850 айн/мин).
- Оқшаулау сыныбы: F.
- Қорғау класы: IP44.
Орнату компоненттері:
- мембраналық бак;
- иілгіш жалғастырғыш шланг;
- қысым қосқыштары;
- ашасы бар электр кабелі;
- манометр;
- фитингтер, қола.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SPERONI |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сорғылар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды батыру тереңдігі | 9 м |
| Максималды өткізу қабілеті | 3.6 куб. м/сағ |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Максималды қысым | 47 м |
| гидробактың көлемі | 25 л |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Тұтыну қуаты (W) | 1.3 кВт |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 550 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 19.4 кг |
| Қорғау дәрежесі, IP | 44 |
- Бағасы: бастап160 000 ₸