WILO HiMulti 3 H 50/2-44 P автоматты сорғы станциясы

Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 12 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Резервуарлардан, тоғандардан, бұлақтардан және құдықтардан жаңбыр суын және өндірістік суды айдау үшін сумен жабдықтауды орнату.
Тұрғын үй шаруашылығын сумен қамтамасыз ету, суару, суару және суару үшін.
Өздігінен сорылатын, тікелей фланецті электр қозғалтқышы бар (білік өтетін жерде техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін жылжымалы шеткі тығыздағыш), сондай-ақ мембраналық қысымды резервуары бар, құрғақ роторы бар көп сатылы көлденең ортадан тепкіш сорғыдан тұратын электр сымдары бар дайын монтаждалған қондырғы.
Кабель кірісі бар қос полюсті бір фазалы электр қозғалтқышы, байланыс қорабындағы конденсатор, автоматты түрде қайта қосылатын электр қозғалтқышының қауіпсіздік қосқышы, манометр, манометр қосқышы, икемді қысымды шланг және ашасы бар желілік кабель.
Wilo HiMulti артықшылықтары 3 Сағ 50/2-44 Б:
- Қарапайым: "Plug & Pump" жүйесі
- Тиімді: жоғары тиімді гидравликалық бөлік, электр энергиясын аз тұтыну және электр қозғалтқышын оңтайландырудың арқасында өте ықшам өлшем
- Жүйенің автоматты жұмысы және манометрлік ажыратқыш пен мембраналық қысымды резервуардың арқасында су балғасының алдын алу
- Шудың төмен деңгейі: Шудың деңгейі 56 дБ(А)-дан 64 дБ(А)-ға дейін
Wilo сорғы станциясының түрі:
- Мембраналық қысымды резервуары бар қалыпты сору нұсқасындағы (HiMulti 3 H) немесе өздігінен сору нұсқасындағы (HiMulti 3 H P) сумен жабдықтау жүйесі
Вило автоматты сорғы станциясын қолдану:
- Сумен жабдықтау (АБЖ сәйкес ауыз сумен жабдықтауда пайдалануға рұқсат)
- Суару
- Суландыру және суландыру
- Жаңбыр суын пайдалану
Wilo сорғы станциясының жабдықталуы/қызметі:
- Тікелей фланецті электр қозғалтқышы
- Манометрлік ажыратқыш
- Мембраналық қысымды резервуар
- Ашасы бар қуат беру кабелі
- Электр қозғалтқышының термиялық қорғаныс қосқышы
Wilo HiMulti сорғы станциясының жеткізу көлемі 3 Сағ 50/2-44 Б:
- Сорғы-Манометрлік ажыратқыш
- Манометр
- Мембраналық қысымды резервуар (50 немесе 100 л)
- Болат қаптамасы және бұрандалы қосылымы бар қысымды шланг
- Синтетикалық қосқыш 1 дана. жеткізу құбырына қолмен қосуға арналған тығыздағышпен
- Wilo-Connector қосқышы (электрмен жылдам қосылу)
- Монтаждау және пайдалану жөніндегі нұсқаулық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Сорғылар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды өткізу қабілеті | 6 куб. м/сағ |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Максималды қысым | 41 м |
| Минималды өткізу қабілеті | 3.2 куб. м/сағ |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -15 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| гидробактың көлемі | 50 л |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Тұтыну қуаты (W) | 0.6 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 645 мм |
| Ұзындығы | 292 мм |
| Ені | 645 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 29.5 кг |
| Максималды жұмыс қысымы | 8 бар |
| Қорғау дәрежесі, IP | 54 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз