Инвертор SVC BI-500 (500W)

бастап 13 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инвертор жұмыс істеуі үшін 220В,50Гц айнымалы ток кернеуін қажет ететін электроника мен құрылғыларды қуаттандыруға арналған. Портативті тұрақты токтан айнымалы токқа түрлендіргіш (тұрақты ток/айнымалы ток инверторы), 500 Вт қуат тұтынумен жүктемені қуатпен қамтамасыз етуге қабілетті. Тұрмыстық аудио-бейне техниканың, компьютердің, ноутбуктің және басқа да кеңсе жабдықтарының жұмысын мүмкін етеді. Бұл түрлендіргіш үшін кіріс кернеуінің көзі ретінде кернеуі 12 В болатын батарея қолданылады. 5В/2А USB порты кез келген портативті құрылғыны зарядтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Аналогтық шығу саны | 2 |
| Қоршаған ортаның максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Номиналды қуат | 1000 Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 12 В |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220~240В |
| Номиналды ток | 15 А |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жұмыс шамасының түрі | Қуат |
| Шығыс кернеуінің формасы | Таза синусоида |
| Жиілігі | 50 Гц |
- Бағасы: бастап13 000 ₸