Айналым сорғысы WILO TOP S 30/10 EM 220 B

бастап 149 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Гидравликалық сипаттамалары | |
|---|---|
| Максималды жұмыс қысымы PN | 10 бар |
| Айдалатын сұйықтықтың Т Тmin | -20 °C |
| Макс. Айдалатын сұйықтықтың T Tmax | 130 °C |
| Материалдар | |
|---|---|
| Сорғы корпусы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі | PP-LGF50 |
| Білік | Тот баспайтын болат |
| Мойынтірек материалы | Көмірлі графит |
| Электр қозғалтқышының деректері | |
|---|---|
| Желіге қосылу | 1~230 V, 50 Hz |
| Номиналды ток IN | 1,91 А |
| Айналу жиілігі макс. nmax | 2700 1/min |
| Таңдалған жұмыс дөңгелегінің қуат тұтынуы P1(Q=макс.)* сорғылар саны P1 | 390 Вт |
| Жасалатын кедергілер | EN 61000-6-3 |
| Кедергіден қорғалуы | EN 61000-6-2 |
| Электр қозғалтқышты қорғау класы | IPX4D |
| Орнату өлшемдері | |
|---|---|
| ӘКҚ-дағы келте құбыр. DNS жағына | G 2 |
| Монтаждау ұзындығы l0 |
180 мм
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Wilo |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
- Бағасы: бастап149 000 ₸