Қысымды арттыруға арналған сорғы Scala 1 3-45

бастап 328 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үшін жарамды
- Коммерциялық ғимараттардағы қысымның артуы
- Жер асты суларын тарту - тұрмыстық сумен жабдықтау
- Су қысымының жоғарылауы
- Толығымен біріктірілген, SCALA1 қысымды көтеруге арналған ықшам өздігінен соратын сорғы қондырғылары тұрмыстық сумен жабдықтау жүйелерінде пайдалануға арналған. Орнату деректері кірістірілген Bluetooth технологиясы арқылы Grundfos GO Remote қолданбасымен байланысады, бұл реттелетін параметрлердің өзгермелілігін қамтамасыз етеді.
-
220v
Қуаты 900 Вт
Q= 3 м3/сағ
Көтеру биіктігі 45м
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: бастап328 000 ₸