Әмбебап су есептегіші Ду 25 Cascad WM-uw25

бастап 45 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қанатты су есептегіш "КАСКАД" WM-UW25, Ду25мм В сыныбы
"КАСКАД" әмбебап қанатты су есептегіші, WM-UW25 сумен жабдықтау және жылу желілері құбырларындағы, өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтағы жылумен жабдықтау жүйелеріндегі су көлемін өлшеуге арналған.
"CASCAD", WM-UW25 су есептегіші әмбебап болып табылады және пайдаланылады қалай қосулы ыстық, солай және суық суға.
"КАСКАД" есептегіші, WM-UW25 импульстің салмағы 10 л/имп болатын импульстік шығысқа ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CASCAD |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Есептегіштің қолданылу саласы | Өнеркәсіптік |
| Шартты өту | 25 мм |
| Су есептегіштің түрі | Қанатты |
| Қызмет көрсетілетін құбырлардың саны | Бір арналы |
| Максималды шығын, Qmax | 7 текше метр/сағ |
| Номиналды шығыс, Qn | 3.5 текше метр/сағ |
| Өтпелі шығын, Qi | 0.1 текше метр/сағ |
| Минималды шығын, Qmin | 0.063 текше метр/сағ |
| Монтаждау тәсілі | Көлденең/тік/көлбеу |
| Қосылу түрі | Муфталық |
| Метрологиялық сынып | Жылы |
| Қателік шегі | ±2% |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сезімталдық шегі, артық емес | 0.031 текше метр/сағ |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Корпус материалы | Жез |
| Қамту | Эпоксидті ұнтақ |
| Өлшенетін ортаның ең төменгі температурасы | 5 градус. |
| Өлшенетін ортаның максималды температурасы | 95 градус. |
| Жұмыс қысымы | 16 бар |
| Түсі | Қызыл |
| Салыстырып тексеру аралығы | 6 жас |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Габариттік өлшемдер | |
| Монтаждық ұзындық | 260 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 90 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пайдалану | әмбебап |
| Есептегіштің түрі | WM-UW25, импульстік |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CASCAD |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Су есептегішінің түрі | Қанатты |
| Пайдалану | Суық су үшін, Ыстық су үшін |
| Қызмет көрсетілетін құбырлардың саны | Бір арналы |
| Есептегіштің қолдану аясы | Өнеркәсіптік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату әдісі | Көлденең/тік/көлбеу |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Есептегіш түрі | Механикалық |
| Шартты өту | 25 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшенетін ортаның максималды температурасы | 90 град. |
| Өлшенетін ортаның минималды температурасы | 5 град. |
| Түсі | Қызыл |
- Бағасы: бастап45 000 ₸