Максималды ток релесі РМТ 101

32 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 17 сәуір 2026- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
РМТ-101 максималды ток релесі бір фазалы жүктеме тогының тиімді мәнін өлшеуге және тұрақты бақылауға арналған. Токтардың өлшенетін және бақыланатын диапазоны 0-ден 100 А-ға дейін. Өнім пайдаланушы белгілеген максималды ток деңгейінен асып кеткен жағдайда жүктемені өшіруді орындайды. 1,75 КВа-ға дейінгі жүктеме сыйымдылығымен жүктеме тікелей РМТ-101 арқылы қосылады. Жүктеме қуаты 1,75 КВа-дан (бірақ 20 КВа-дан аспайтын) асатын болса, жүктеме тиісті қуаттағы магниттік стартер (МП) арқылы қосылады (МП жинаққа кірмейді). Максималды токтың, өшірудің кешігу уақытының және автоматты түрде қайта қосу уақытының (АҚҚ) шектерін пайдаланушы өнімнің алдыңғы панеліне орнатылған тұтқалар мен ажыратқыштар арқылы орнатады. Бұйым ретінде пайдаланылуы мүмкін: – сандық амперметр; – реле шектеу тұтынылатын ток; – реле таңдау басым жүктеме. Бұйым электр тізбегін үзбей жалғанады. Токты өлшеу үшін кіріктірілген ток трансформаторы қолданылады. Бұйым бет панелінде орналасқан индикаторлар арқылы ток мәнін және жүктеме күйін көрсетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Новатек Электро |
| Өндіруші ел | Украина |
| Дисплей | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 380 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды қуат | 400 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 66.3 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 52.6 мм |
- Бағасы: 32 000 ₸