"Сервожетек" электротермиялық WATTS 22CX қалыпты жабық Ду 20

19 500 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
WATTS 22CX электротермиялық жетегі коллекторлық топтардың басқару клапандарына, термостатикалық клапандарға, ZV желдеткіш катушкаларына арналған клапандарға орнатуға арналған.
22CX230NC2 - әдетте жабық.
Қарау терезесіндегі күй индикаторы (ашық - жабық).
Қорғау дәрежесі IP54. Отқа төзімді пластмассадан жасалған корпус.
Қосылу: М30 х 1,5.
Сервожетектің өзек жүрісі: 3,5 мм.
Ашылу және жабылу уақыты: 90 сек -180 сек (230 В).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Watts |
| Өндіруші ел | Италия |
| Дисплей | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 380 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды қуат | 400 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 66.3 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 52.6 мм |
- Бағасы: 19 500 ₸