Соленоидты клапан DANFOSS EV220W 14 ¾"

бастап 37 000 ₸
- Бар
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
DANFOSS EV220W — бұл шектеулі кеңістікте жұмыс істеу үшін арнайы әзірленген, 3/8"-ден 2"-ге дейінгі қосылымы бар ықшам, екі позициялы/екі жақты сервожетекті электромагниттік клапандар. Бұл клапандар өнеркәсіптік жабдықтар мен HVAC жүйелері сияқты әртүрлі қолданбаларға арналған, мұнда орнату және пайдалану оңай қарапайым және сенімді клапандар қажет.
Сипаттамасы
EV220W Danfoss типті электромагнитті (соленоидты) клапандар – сервожетегі бар екі жақты электромагнитті клапандар, шектеулі кеңістік жағдайында өнеркәсіпте қолдану үшін, сондай-ақ клапанды пайдалану және монтаждау кезінде оның қарапайымдылығы мен сенімділігі талап етілетін пайдалану жағдайлары үшін арнайы әзірленген.
• Үш позициялы екі жүрісті.
• Жанама әрекеттің.
• Су, май, сығылған ауа және ұқсас бейтарап орталар үшін.
• Макс. сынақ қысымы: 25 барға дейін. (EV220W 10B үшін 50 бар).
• Дифференциалды қысым диапазоны: 0,3 - 16 бар (EV220W 10B үшін 0,2 - 16 бар)
• Қоршаған ортаның температурасы: 50 °C дейін.
• Жұмыс ортасының температурасы: NBR: -10-дан +90°-қа дейін.
• Қабық: IP65 дейін.
• Тұтқырлығы: 20 сСт дейін.
• Кв өткізу қабілеттілігінің мәндері – 1,6-32 м3/сағ.
• Бұрандалы жалғау: НЗ G 3/8 – G 2,
• DN 10 - DN 50.
• Жезден жасалған клапанның корпусы
• NC (әдетте жабық) және NO (әдетте ашық) опциялары.
• Пост түріндегі электромагниттік катушка. немесе басқа ток – жиынтықта.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Danfoss |
| Өндіруші ел | Италия |
| Дисплей | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 380 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды қуат | 400 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 66.3 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 52.6 мм |
- Бағасы: бастап37 000 ₸