Циркуляциялық сорғыға арналған термостат

бастап 6 500 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Температураны механикалық реттейтін қарапайым термостат.
Негізгі мақсаты: брудерлердің циркуляциялық сорғылары үшін. Ол басқа мақсаттарға да жарамды — тауық қоралары, жылыжайлар, түтін шығаратын үйлер және т.б. Қосу және өшіру температурасы арасындағы айырмашылық 5 градус
Параметрлері: - Кернеуі: 220 V
- Қуаты 1000 Вт-қа дейін
- Тұтынылатын қуат: 3 Вт
- Температура диапазоны: 0-ден 100 ℃ дейін
- Гистерезис температурасы: 5 Цельсий
- Қоршаған ортаның температурасы: -5-тен 50 Цельсийге дейін
- Өлшем: 122 мм * 90 мм * 46 мм (Ұ * Е * Е)
- Сыртқы датчик: ұзындығы 1 м
- Өлшеу диапазоны: 5-100 градус
- Ток күші: 5А
- Қателік шегі: ± 2 ℃ Жабдық:
сенсоры бар 1x температура реттегіші
Еуровилькаға ауыстырғыш
- Судың температурасы белгіленген температураға жеткенде сорғы автоматты түрде жұмыс істей бастайды, судың температурасы белгіленген температурадан төмен болғанда сорғы автоматты түрде жұмысын тоқтатады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Danfoss |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Дисплей | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 380 А |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды қуат | 400 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 66.3 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 52.6 мм |
- Бағасы: бастап6 500 ₸