GPRS TELEOFIS терминалы WRX708-R4 (R)

80 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Тапсырыс туралы ақпарат
TELEOFIS WRX708-R4 — GPRS және CSD технологиялары бойынша деректерді қашықтықтан беруге арналған гальваникалық оқшауланған RS-485 интерфейсі бар өнеркәсіптік терминал. GPRS бойынша деректерді жинаудың CSD режимімен салыстырғанда бірқатар артықшылықтары бар: жылдамырақ тасымалдау жылдамдығы, бір уақытта көптеген құрылғыларды сұрау және ең бастысы — байланыс қызметтерінің құнын төмендету, өйткені төлем қосылу уақытында емес, тек трафик үшін жүзеге асырылады. .
Техникалық сипаттамалар
| Функционалдық сипаттамалары | |
|---|---|
| Қолдау көрсетілетін байланыс стандарттары | CSD, GPRS, SMS |
| GSM модулінің түрі | Telit GL865-DUAL V3.1 |
| Шартсыз қайта жүктеу функциясы | Бар |
| Кіріктірілген TCP/IP стегі | Бар |
| Деректердің кіріс буферінің көлемі | 1024 байт |
| "ADC" түріндегі кіріс ("құрғақ контакт" ретінде конфигурацияланады) | х1 |
| Сыртқы құрылғыларды қуаттандыру үшін 7-30В шығысы | 1 |
| SIM-карталардың саны | х2 |
| WatchDog қарауыл таймері | Бар |
| GSM модулінің параметрлері | |
| GSM интерфейсі бойынша деректерді қабылдау жылдамдығы (Download) | 85.6 кбит/с |
| GSM интерфейсі бойынша деректерді беру жылдамдығы (Upload) | 42.8 кбит/с |
| Жиілік диапазондары | GSM: 900/1800МГц |
| Таратқыштың қуаты (EGSM 900) | 2 Вт |
| Таратқыштың қуаты (DCS 1800) | 1 Вт |
| Қабылдағыштың сезімталдығы (1800 мГц жиілікте) | -107дБ |
| Қабылдағыштың сезімталдығы (900 мГц жиілікте) | -106дБ |
| Деректерді тасымалдау | |
| GPRS Multi-slot class | class 10 |
| GPRS Mobile station class | Class B |
| Бір мезгілде TCP қосылымдары | 5 (+1 қызметтік) |
| CSD бойынша деректерді беру жылдамдығы | 9600 бит/сек |
| SMS қызметтері | MT, MO, CB |
| SMS форматы | PDU, TEXT |
| Сымды интерфейстер | |
| Негізгі интерфейстің түрі | RS-485 |
| Қосымша интерфейс түрі | USB 2.0 (USB Host) |
| RS-485 бойынша деректерді беру жылдамдығы | 1200-115200 бит/сек |
| RS-485 желісі бойынша байланыс қашықтығы | 1000 м дейін (9600бит/с жылдамдықпен) |
| Кіріктірілген RS-485 желілік терминаторының болуы | иә (қосылатын, 120 Ом) |
| Гальваникалық айырым RS-485 | Бар |
| Пайдалану параметрлері | |
| Сақтау температурасының диапазоны | -45…+80°C |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40...+70°C |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 90% (20°C температурада) |
| Атмосфералық қысым | 84...106,7 кПА |
| Діріл | 55 Гц (амплитудасы 0.35мм) |
| Кепілдік | 4 жыл |
| RS485 интерфейсінің гальваникалық оқшаулау параметрлері | |
| Оқшаулағыш тосқауылдың ең жоғары кернеуі RS-485 | 2500В тұрақты ток (1 минут, UL 1577 бойынша) |
| Оқшаулағыш тосқауылдың максималды жұмыс кернеуі RS-485 | 560В тұрақты ток (VDE 0884 Part 2 бойынша) |
| Электрлік параметрлер | |
| Қорек кернеуі тұрақты | 7..30В DC |
| Максималды тұтынылатын ток | 100мА (қоректендіру кернеуі 12В болғанда) |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| RS-485 интерфейс қосқышының түрі | Үзілген клеммник |
| Антенна қосқышының түрі | SMA |
| Қосқыш түрі I/O | Үзілген клеммник |
| USB қосқышының түрі | USB mini B |
| Төмен вольтты қуат қосқышының түрі | RJ12 (6P6C) |
| Корпусты қорғау сыныбы | IP30 |
| Габариттік өлшемдер | 76 x 65 x 35 мм |
| Салмақ | 135 ж |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Монтаждық бекітпелердің қолжетімді нұсқалары | |
| DIN-рельсті металл бекіткіш (R) | |
| Қабырғаға бекіту (T) | |
| Резеңке аспаптық табандар (Лар) | |
| DIN-рельстегі қос пластикалық бекіткіш, арнайы корпус (V) | |
| Сенімділік параметрлері | |
| Бас тартуға істелген жұмыс | 100 000 сағат |
| Орташа қызмет ету мерзімі | 10 жыл |
| Жинақтау | |
| ТЕЛЕОФИС терминалы | |
| DIN-рельсті бекіткіштер жинағы | Қосымша |
| Кепілдік талоны бар құрылғының төлқұжаты | 1 дана. |
| Қаптама | 1 дана. |
| Жалғағыштардың өзара бөліктері | 1 дана. |
- Бағасы: 80 000 ₸








