GRUNDFOS UPS 25-40 180 айналым сорғысы

37 000 ₸
- Бар
+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Макс гидростат. қысым | 4 м. |
| Сорғының максималды шығыны | 2,9 м3/сағ |
| Айдалатын сұйықтықтың температурасы | 2 .. 110 °C |
| Тығыздығы | 998.2 кг/м3 |
| Жұмыс сұйықтығы | Су |
| Фирмалық тақтадағы деректер | VDE,AAA,EAC |
| Сорғы корпусының материалы | Шойын: EN-JL1030, ASTM 30 B |
| Жұмыс дөңгелегінің материалы | Құрама, PES/PP |
| Сұйықтық темп-расы кезіндегі ортаның макс.T окр. 80 0С | 40 °C |
| Max. жұмыс қысымы | 10 бар |
| Рұқсат етілген қысым | PN 10 |
| Монтаждық ұзындық | 180 мм |
| Сорғыны құбырларға жалғау (сыртқы бұранда) | G 1 1/2 |
| Сорғының қуаты 1 жылдамдықта | 25 Вт |
| Сорғының қуаты 2 жылдамдықта | 35 Вт |
| Сорғының қуаты 3 жылдамдықта | 45 Вт |
| Желідегі токтың жиілігі | 50 Hz |
| Желінің кернеуі | 1 x 230 V |
| 1 жылдамдықтағы ток күші | 0.12 A |
| 2 жылдамдықтағы ток күші | 0.16 A |
| 3 жылдамдықтағы ток күші | 0.2 A |
| Конденсатордың өлшемі - жұмыс | 1.5 мкФ |
| Қорғау сыныбы | IP44 |
| Оқшаулау (МЭК 85) | F |
| Электр қозғалтқышты қорғау | Болмаған. |
| Жылулық қорғаныс | Қорғаныс кедергісі |
| Қорытындылар қорабының жағдайы | 9H |
| Таза салмақ | 2.6 кг |
| Толық салмақ | 2.8 кг |
| Өндіруші | Grundfos (Дания) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
- Бағасы: 37 000 ₸
