Ресанта АСН 5000/1 ЭМ кернеу тұрақтандырғышы

126 000 ₸
- Бар
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Жасыратыны жоқ, электр желісіндегі кернеудің жоғарылауы заманауи тұрмыстық техникаға өте зиянды. Мұндай тербелістерді теңестіру үшін тұрақтандырғыштар әзірленді. Олар қысқа мерзімді ауытқулармен де, ұзақ мерзімді кернеудің жоғарылауымен де тиімді күресуге мүмкіндік береді. Жеке үйлер, пәтерлер, кафелер және басқа да шағын мекемелер үшін Resanta ASN 5000/1 EM кернеу реттегішін қолданған жөн! Ол алдына қойылған тапсырманы өте жақсы орындайды!
Ол туралы не білуім керек?
|
Тұрақтандырғышты басқару түрі — электромеханикалық. |
|
|
Аппаратты басқару және пайдалану оңай, арнайы дағдыларды қажет етпейді. |
|
|
140-260 В диапазонында кіріс кернеуімен жұмыс істеуге және 220 В шығысында шығаруға арналған. |
|
|
Модель 5 кВТ жалпы жүктемеге есептелген, бұл кез келген тұрмыстық қажеттіліктер үшін жеткілікті. |
Модельдің артықшылықтары
|
1 |
Құрылғының қолжетімді құны. |
|
2 |
Жұмыстағы максималды сенімділік — бір жылдық кепілдік. |
|
3 |
Отандық нарықта танымал фирмамен шығарылады. |
|
4 |
Құрылғының мәлімделген қуаты нақты көрсеткіштерге толығымен сәйкес келеді. |
Ресанта АСН 5000/1 ЭМ кернеу реттегішіне бізден тапсырыс беріңіз және оның жұмысына риза боласыз!
| Қосымша сипаттамалар | |
|---|---|
| Тауар сертификатталған | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы салмақ | 16.41 келі |
| Қаптамасыз салмақ | 14.81 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өлшемдері, см | 18,3 х 32,5 х 39,5 |
| Бренд елі | Латвия |
| Жинақтау | РЕСАНТА кернеу тұрақтандырғышы Нұсқаулық Қаптама |
| Техникалық сипаттамалар | |
|---|---|
| Түрі | Электромеханикалық |
| Қуат | 5000 Вт |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс кернеуінің түрі | Бір фазалы (220 В) |
| Салқындату | Табиғи |
| Орналастыру | Едендік |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Тамақтандыру | Электр желісінен |
| Шығу кернеуі | 216 - 224 жылы |
| Өлшемдері, см | 18,3 х 32,5 х 39,5 |
| Жоғары вольтты қорғаныс | 240 - 250 жылы |
| Қаптамасыз салмақ | 14.81 келі |
| Бренд елі | Латвия |
| Тұрақтандыру дәлдігі | 2 % |
| Тұрақтандыру жылдамдығы | 40 С/с |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс температурасы | 0 - 45 °C |
| Мүмкіндіктер | сандық көрсеткіш (вольтметр кіріс және шығыс кернеулерін көрсетеді) |
| ПӘК | 97 % |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауаның ылғалдылығы | 80 % |
| Штрихкод EAN-13 | 4606059015260 |
| Кіріс кернеуі | 140 - 260 жылы |
| Максималды тұтынылатын ток | 26.3 А |
| Серия | АСН |
| Жинақтау | РЕСАНТА кернеу тұрақтандырғышы Нұсқаулық Қаптама |
| Штрихкод GTIN | 04606059015260 |
| Жауап беру уақыты | 10 мс |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан, қызып кетуден, жоғары кернеуден |
|
Қаптамадағы салмағы 16.41 кг
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз: Біздің менеджерлер сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрқашан үлгере бермейді, жауапты сапалы және жылдам алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз. |
|
- Бағасы: 126 000 ₸
