Ресанта АСН 3000/1 Ц кернеу тұрақтандырғышы

59 500 ₸
- Бар
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
Resanta ACN 3000/1 C кернеу реттегіші электр желісінің тұрақсыз кернеуі жағдайында әртүрлі тұрмыстық техниканы тұрақты қуатпен қамтамасыз ету үшін қолданылады. Өнімде қызып кетуден, қысқа тұйықталудан, кедергілерден, кернеудің кенеттен көтерілуінен қорғаныс қарастырылған.
Тауар туралы маңызды ақпарат
|
Ақпаратты цифрлық бейнелеу. |
|
|
Құрылғының белсенді қуаты ― 3 кВТ. |
|
|
Шығу толқынының пішіні бұрмаланбаған синусоиды болып табылады. |
|
|
Кіру жиілігі ― 50-60 Гц. |
Неліктен біздің пайдамызға таңдау жасау керек?
|
1 |
Біз өз клиенттерімізге тауарға қолжетімді бағаларды ұсынамыз. |
|
2 |
Біздің барлық жабдықтарымыз белгіленген сапа стандарттарына сәйкес келеді. |
|
3 |
Қажет болса, білікті менеджерлер сіздің тапсырмаңызға сәйкес келетін және сіздің сұранысыңызға толық сәйкес келетін жабдықты таңдайды. |
|
|
Ресанта АСН 3000/1 Ц кернеу тұрақтандырғышын сіз біздің интернет-дүкенімізден барынша тиімді бағамен оңай сатып ала аласыз. Жөнелту және жөнелту кезінде біздің әрбір жабдық ақаулардың жоқтығына, толық жабдықтың болуына тексеріледі.
| Қосымша сипаттамалар | |
|---|---|
| Тауар сертификатталған | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қаптамадағы салмақ | 9.7 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 8.7 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өлшемдері, см | 34 х 23 х 22 |
| Бренд елі | Латвия |
| Жинақтау | РЕСАНТА кернеу тұрақтандырғышы Нұсқаулық Қаптама |
| Техникалық сипаттамалар | |
|---|---|
| Түрі | Релелік |
| Қуат | 3000 Вт |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс кернеуінің түрі | Бір фазалы (220 В) |
| Орналастыру | Едендік |
| Салқындату | Табиғи |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Тамақтандыру | Электр желісінен |
| Шығу кернеуі | 202 - 238 жылы |
| Өлшемдері, см | 34 х 23 х 22 |
| Жоғары вольтты қорғаныс | 240 - 250 жылы |
| Қаптамасыз салмақ | 8.7 кг |
| Бренд елі | Латвия |
| Тұрақтандыру дәлдігі | 8 % |
| Тұрақтандыру жылдамдығы | 35 С/с |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс температурасы | 0 - 45 °C |
| Мүмкіндіктер | сандық көрсеткіш (вольтметр кіріс және шығыс кернеулерін көрсетеді) |
| ПӘК | 97 % |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ауаның ылғалдылығы | 80 % |
| Штрихкод EAN-13 | 4607076037679 |
| Кіріс кернеуі | 140 - 260 жылы |
| Максималды тұтынылатын ток | 15.8 А |
| Серия | АСН |
| Жинақтау | РЕСАНТА кернеу тұрақтандырғышы Нұсқаулық Қаптама |
| Штрихкод GTIN | 04607076037679 |
| Жауап беру уақыты | 7 мс |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан, қызып кетуден, жоғары кернеуден, кедергілерден |
| Қаптамадағы салмақ | 9.7 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Шығу кернеуі | 220 Жылы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| ПӘК, кем емес | 97 % |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 градус. |
| Тұрақтандырудың максималды уақыты | 35 мс |
| Максималды кіріс кернеуі | 260 Жылы |
| Тұрақтандырудың ең аз уақыты | 20 мс |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 Жылы |
| Номиналды қуат | 3 кВТ |
| Токтың жиілігі | 50 Гц |
| Синусоиданың бұрмалануы | 0% |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 80-нен артық емес% |
| Басқарма | Релелік |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| Шамадан тыс жүктемелерден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 8 % |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салқындату | Табиғи |
| Индикация түрі |
Сандық |
Келесі байланыстар бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:
+7 (724) 227-09-90;
+7 (724) 226-19-38;
+7 (707) 909-33-30.
Вастапқа жазу.
Біздің менеджерлеріміз сіздің хабарламаларыңызды оқып, жауап беруге әрдайым үлгере бермейді, сапалы және жедел жауап алу үшін қоңырау шалған дұрыс, егер күтуге дайын болсаңыз, Whatsapp-қа жазыңыз.
Түсінгеніңіз үшін рахмет!)
- Бағасы: 59 500 ₸