Тұрақтандырғыш SVC-3-30000

Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 2026+7 (702) 224-27-87
1Рабочий
- +7 (702) 224-27-842 Рабочий
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SVC тұрақтандырғышы
SVC-3-30000 сервожетекті типті автоматты үш фазалы кернеу реттегіші
Жиілігі 45-60 Гц, үш фазалы айнымалы ток желілеріндегі шығыс кернеуін тұрақтандыру үшін қолданылады. Айнымалы ток желісіндегі кернеудің ауытқуы салдарынан қуаты 24 кВТ-қа дейінгі тұрмыстық құрылғылардағы электрониканың істен шығуын болдырмайды. Екі контурлы ұшпа газ қазандықтарының басқару электроникасын қорғау, компьютерлік жабдықтар мен тұрмыстық техниканы қорғау үшін пайдалану ұсынылады.
Сипаттамалары:
- Тұрақтандырғыштың түрі Сервожетекті
- Қуаты 30кВА / 24кВт
- Кіріс кернеуі 380В
- Шығу кернеуі 380В+/-1.5%
- Кіріс жиілігі 45-60Гц
- Шығыс жиілігі желімен синхрондалған
- Жұмыс ауқымы AVR240-450В
- Терминал блогының шығыс қосқыштарының саны мен түрі
- Бет панелі LED-индикаторлар + бағыттамалық индикаторлар
- Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден қорғаныс бар
- Жұмыс температурасы 0-40°С
- Жұмыс ылғалдылығы 20-95% (конденсациясыз)
- Құрылғының өлшемдері 405*380*832
- Қораптың өлшемдері 495*485*915
- Түсі Сарғыш
- Қаптама түрі Ағаш қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Фазалар саны | 3 |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды кіріс кернеуі | 380 В |
| Минималды кіріс кернеуі | 380 В |
| Номиналды қуат | 24 кВт |
| Тоқ жиілігі | 60 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 832 мм |
| Ұзындығы | 405 мм |
| Ені | 380 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 96.4 кг |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз